BBW Group w mediach

Aktywnie udzielamy opinii o roli dezynfekcji w dzisiejszych czasach i dzielimy się naszymi doświadczeniami. Zapraszamy do lektury.

BBW Group partnerem czystości

Miło nam poinformować, ze nasza firma była PARTNEREM CZYSTOŚCI podczas odbywającego się w dniach 24-25 sierpnia 2020r. FORUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI w Hotelu Sheraton w Sopocie.

Dostarczyliśmy certyfikowane maseczki z jonami srebra dla wszystkich uczestników wydarzenia, zainstalowaliśmy dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk i obuwia oraz fumigowaliśmy suchą mgłą przestrzenie wspólne.

Nasza Dyrektor Marketingu Karolina Maria Siudyła wystąpiła z prezentacją zatytułowaną „Jak przekuć reżim sanitarny w walor wizerunkowy” i skradła serca widzów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim! #staysafewithus

Nasze referencje

Zawsze dajemy z siebie wszystko by zapewnić Ci bezpieczeństwo. Doceniło to już wiele firm i przedsiębiorców, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Oto referencje kilku z nich!

naszemiasto.pl

Rzeczywistość po światowej pandemii

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym dyrektor zarządzający BBW Group Przemysław Kulikowski przedstawia skuteczne metody ochrony przed zagrożeniami mikrobiologicznymi

Business Journal

Metody walki z wirusami

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym dyrektor zarządzający BBW Group  Przemysław Kulikowski przedstawia analizę zapotrzebowań rynku na nowego typu usługi

Wprost

Rzeczywistość po światowej pandemii

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym dyrektor zarządzający BBW Group  Przemysław Kulikowski udziela eksperckiej wypowiedzi dla Wprost

Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!