Sprzątanie biur

Biuro Bez Wirusa

Czyste biuro gotowe do pracy

W miejscu pracy spędzamy średnio 40 godzin tygodniowo. Ważne jest, aby poza miłą atmosferą w Twoim biurze było czysto i sterylnie. Zdrowie i dobre samopoczucie pracownika to ogromna wartość dla pracodawcy.

Dbamy, by Wasze miejsca pracy były wolne od zanieczyszczeń, bakterii, wirusów i grzybów.

Przez lata nauczyliśmy się, że świetna obsługa zaczyna się i kończy na doświadczonych i przyjaznych pracownikach, dlatego prowadzimy rygorystyczny proces rekrutacji fachowców.

Wierzymy, że nasz zespół jest najlepszy w branży i mamy pełne i całkowite zaufanie do każdej osoby świadczącej nasze usługi

Czyste biuro gotowe do pracy

Firma Biuro Bez Wirusa kończy każdy projekt zgodnie z harmonogramem i gwarantuje najwyższą jakość.

Zależy nam na spersonalizowanej obsłudze, konkurencyjnych cenach i zadowoleniu klientów, dlatego zawsze dążymy do spełnienia ich oczekiwań.

Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

Sprzątanie - nasze usługi

Współpracując z firmą Biuro Bez Wirusa nasi klienci wiedzą dokładnie, co otrzymają: profesjonalizm, skuteczność i najlepsze rezultaty.

Do dezynfekcji wykorzystujemy środki polskiego producenta, które są stworzone na bazie 99% alkoholu izopropylowego zwalczającego bakterie, wirusy, grzyby i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Zaletą środków dezynfekujących jest to, że pomimo gwarantowanej skuteczności w działaniu, nie niszczą sprzętów i mebli biurowych.

Sprzątanie biur i powierzchni użytkowych

Sprzątanie biur oraz wszelkich powierzchni użytkowych to dla nas chleb powszedni. Podobnie jak przy dezynfekcji korzystamy z najwyższej jakości środków czyszczących i nabłyszczających.

Sprzątanie domu

Sprzątanie domów i mieszkań sprawia nam tyle samo radości, co dbanie o czystość i sterylność w miejscach pracy. Świadczymy usługi cyklicznego, jednorazowego oraz poremontowego sprzątania i mycia okien. Zadbamy o to, by każdy kąt, każdy przedmiot lśniły czystością na długo.

Dezynfekcja i opryskiwanie mechaniczne

Miejsce pracy bez wirusów, bakterii i grzybów. Najwyższej jakości środku odkarzające polskiego producenta. Posiadamy sprzęt i umiejętności niezbędne do wykonania każdego zadania — od tych najmniejszych do tych najbardziej skomplikowanych.

Zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją

Profesjonalne sprzątanie dla Ciebie

Ile razy w tygodniu wracamy zmęczeni do domu i padając wyczerpani na kanapę myślimy: „Przydałoby się tutaj trochę posprzątać”.

Czasem pomimo zmęczenia sięgamy po odkurzacz lub mopa. I nawet jeśli po kilku godzinach nasze mieszkanie lśni to zmęczenie odbiera nam całą radość.

Niestety, ale codzienność stała się obecnie dużo bardziej stresująca, w związku z czym nie warto sobie jeszcze dokładać problemów.

Z pomocą przychodzimy my – firma BBW Group.

Sprzątanie obiektów

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną dezynfekcją biur, hal, domów oraz przestrzeni publicznych oraz oferujemy usługi kompleksowego sprzątania.

Świadczymy usługi cyklicznego, jednorazowego, a także poremontowego sprzątania oraz mycia okien. Dbamy o to, aby każda sprzątana przez nas przestrzeń lśniła czystością.

Proponujemy również w tych czasach naszym zdaniem, usługę niezbędną – dezynfekcję wykonywaną naturalnymi środkami od polskiego producenta. Stworzono je na bazie 99% alkoholu izopropylowego, który zwalcza bakterie, wirusy i grzyby oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

Ogromną zaletą używanych przez nas środków jest to, że pomimo tak wysokiej skuteczności w działaniu, nie niszczą mebli, sprzętów, ani żadnych czyszczonych powierzchni.

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

Wysoki standard usług

Poza zapewnieniem wysokiej jakości usług, Biuro Bez Wirusa gwarantuje bardzo wygodną oraz elastyczną współpracę.

Nasze ekipy sprzątające oraz dezynfekujące pracują 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Dzięki temu możemy dokonać sprzątania w każdym momencie pod Państwa nieobecność w domu lub firmie tak, aby po powrocie mogli się Państwo cieszyć czystą i zdezynfekowaną przestrzenią. Zapewniamy bowiem możliwość wejścia do obiektu już godzinę po zakończeniu dezynfekcji.

Dezynfekowana powierzchnia nie wymaga również konieczności zmywania. Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy wystawić ceryfikat gwarancji oraz protokół zaświadczający wykonanie usługi.

​Zapraszamy do kontaktu i zadawanie pytań lub zamówienie usługi w dogodnym dla Państwa terminie.